O odprawie celnej

Usługi przewozowe lądowe i powietrzne, a niekiedy również morskie nazywane są z niemiecka frachtem. Jest to cały zespół zadań transportowych, jakich podejmują się firmy logistyczne i przewozowe, aby dostarczyć paczkę w sposób właściwy i najbardziej opłacający się zarówno jej nadawcy, jak i osobie odpowiedzialnej za trasę przesyłki.

Polecamy usługi transportowe, fracht. Gwarantujemy bardzo niskie opłaty przewozowe oraz profesjonalnych pracowników doświadczonych w prowadzeniu tego rodzaju przesyłek. Działamy na terenie kraju jak i poza jego granicami. Dzięki naszemu nieograniczonemu zasięgowi stajemy się jedną z najbardziej pożądanych i rozchwytywanych firm przewozowo-logistycznych w kraju. Nasi klienci mają do nas zaufanie, ponieważ już wielu z nich powierzyło nam swoje paczki i przesyłki. Szybko, sprawnie i poprawnie realizujemy każde zlecenie, co czyni nas absolutnym liderem na rynku frachtu.

Mianem frachtu określa się również opłatę za transport drogą morską. Zazwyczaj wysokość frachtu uzależniona jest od odległości, jaką należy przebyć w celu dostarczenia przesyłki oraz od jej objętości i wagi. Opłatę wprowadzono ze względu na niepewność rodzaju transportu, jakim jest przesyłanie produktów i paczek drogą morską.

 

 Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl